Zajęcia indywidualne

Lekcje pływania Kraków – Szkoła Rekin

Zastanawiasz się nad indywidualnymi lekcjami pływania dla dorosłych lub dzieci w Krakowie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły Rekin. Oferujemy Państwu zajęcia grupowe i indywidualne na najlepszych krakowskich ośrodkach sportowych. Nasza profesjonalna kadra chętnie pomoże Państwu zarówno w nauce, jak i doskonaleniu umiejętności pływackich.

Indywidualne kursy pływackie – dlaczego warto?

Indywidualne lekcje pływania w Krakowie w szkole Rekin przeznaczone są zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Aby nauka pływania była efektywniejsza, indywidualne zajęcia pływackie prowadzone są tylko dla jednej lub dwóch osób. Dzięki temu kursanci znacznie szybciej uczą się podstawowych, a następnie bardziej zaawansowanych, technik, a także doskonalą już nabyte umiejętności. Mają także okazję porozmawiać z trenerem o szczegółach treningów oraz specjalnym programie przygotowanym wyłącznie dla nich, mającym na celu skorygowanie pływackich błędów. Terminy zajęć ustalane są indywidualnie, dzięki czemu kursanci mogą elastycznie dopasować czas przeznaczony na naukę pływania do czasu pracy lub nauki. Indywidualne lekcje pływania dla dorosłych w Krakowie polecamy także wszystkim tym, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności pływackie przed przystąpieniem do egzaminów wstępnych na uczelnie lub do szkół sportowych.

Indywidualna nauka pływania – także dla dzieci

Zajęcia indywidualne znakomicie sprawdzą się także w przypadku dzieci i młodzieży. Polecane są wszystkim, którzy marzą o profesjonalnej karierze pływackiej i starają się przygotować do egzaminów wstępnych do szkół sportowych. Ta forma nauki sprawdzą się także w przypadku dzieci mających problem ze skupieniem uwagi lub dyscypliną na zajęciach grupowych, lub tych, które opuściły grupowe kursy nauki pływania i chcą nadrobić zaległości. Indywidualne zajęcia trwają 45 minut, mogę odbywać się o każdej porze dnia, także w weekendy. Miejsce i czas zajęć ustalany jest indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć indywidualnych oraz grupowych.