Zajęcia indywidualne

Indywidualne lekcje pływania Kraków – Szkoła Rekin

Zastanawiasz się nad indywidualnymi lekcjami pływania dla dorosłych lub dzieci w Krakowie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły Rekin. Oferujemy Państwu zajęcia grupowe i indywidualne na najlepszych krakowskich ośrodkach sportowych. Nasza profesjonalna kadra chętnie pomoże Państwu zarówno w nauce, jak i w doskonaleniu nabytych już umiejętności pływackich.

Kraków – indywidualne lekcje pływania dla dorosłych kursy pływackie – dlaczego warto?

Indywidualne lekcje pływania w Krakowie w szkole Rekin przeznaczone są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Aby nauka pływania była efektywniejsza, indywidualne zajęcia pływackie prowadzone są tylko dla jednej lub dwóch osób jednocześnie. Dzięki temu kursanci znacznie szybciej uczą się podstawowych, a następnie bardziej zaawansowanych, technik, a także doskonalą już posiadane umiejętności. Mają także okazję porozmawiać z trenerem o szczegółach treningów oraz specjalnym programie przygotowanym wyłącznie dla nich, mającym na celu skorygowanie pływackich błędów. To jedna z zasadniczych zalet indywidualnych lekcji pływania. Instruktor całą swoją uwagę poświęca kursantowi, przez co czas zajęć jest maksymalnie efektywnie wykorzystany. Indywidualne lekcje pływania polecamy także szczególnie tym, którzy uczą się nieco wolniej, przez co w grupie po pewnym czasie odstają od poziomu. Dla nich rozwiązanie w postaci prywatnych lekcji z instruktorem będzie zarówno skuteczniejsze, jak i mniej stresujące. Terminy spotkań ustalane są indywidualnie, dzięki czemu kursanci mogą elastycznie dopasować czas przeznaczony na naukę pływania do czasu pracy lub nauki. Indywidualne lekcje pływania dla dorosłych w Krakowie polecamy także wszystkim tym, którzy chcą doszlifować swoje umiejętności pływackie przed przystąpieniem do egzaminów wstępnych na uczelnie lub do szkół sportowych.

Kraków – indywidualna nauka pływania – także dla dzieci

Zajęcia indywidualne znakomicie sprawdzą się także w przypadku dzieci i młodzieży. Polecane są wszystkim, którzy marzą o profesjonalnej karierze pływackiej i starają się przygotować do egzaminów wstępnych do szkół sportowych. Ta forma nauki sprawdzą się także w przypadku dzieci mających problem ze skupieniem uwagi lub dyscypliną na zajęciach grupowych lub tych, które opuściły grupowe kursy nauki pływania i chcą nadrobić zaległości. Indywidualne zajęcia trwają 45 minut, mogę odbywać się o dowolnej porze dnia, także w weekendy. Miejsce i czas zajęć ustalany jest indywidualnie, aby dostosować grafik do predyspozycji rodziców oraz planu dnia ich pociech. Indywidualna nauka pływania to dla dzieci świetny sposób na oswojenie się z wodą oraz nabycie cennych umiejętności, które zaowocują w dorosłym życiu. Zajęcia w szkole, na uczelni, wyjazd na wakacje – to sytuacje, w których umiejętność pływania jest na wagę złota. Im wcześniej maluchy rozpoczną lekcje pływania, tym większe frajda i bezpieczeństwo w czasie letnich wojaży. Jeśli jednak Wasze dziecko nie jest indywidualistą i lubi uczyć się nowych rzeczy w grupie, polecamy zajęcia zbiorowe, które dodatkowo zawierają cenny element rywalizacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć indywidualnych oraz grupowych.