Półkolonia w Krakowie

Półkolonia w Krakowie – lato 2017

I turnus 26.06 (pon) – 30.06 (pt)

Miejsce spotkań i odbioru dzieci:

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek, Szkoła Podstawowa Nr 164,

ul. M.B. Wysłouchów 28, 30-611 Kraków

Podczas półkolonii zapewniamy:

opiekę dzieci od 8:00 – 16:30, realizację programu, ubezpieczenie oraz obiady

Wiek uczestników:

7 – 12 lat

Przykładowy program dnia:

8:00 – 8:45 zbiórka dzieci

9:00 – 9:45 zajęcia na basenie

10:15 – 10-45 II śniadanie (dzieci przynoszą we własnym zakresie)

10:45 – 15:00 zajęcia programowe

15:00 – 15:45 – obiad

16:00 – 16:30 – odbiór dzieci przez rodziców

Program półkolonii:

(program może ulec lekkiej modyfikacji)

codzienne zajęcia na basenie,

wyjście do kina,

rejs statkiem po Wiśle,

wyjście do Parku Jordna, gry i zabawy ruchowe,

wyjście na kręgielnię,

wyjazd nad zalew w Kryspinowie (kąpielisko wyznaczone, strzeżone) –  w zależności od pogody

gry i zabawy na boisku (w zależności od ilości wolnego czasu)

kregielnia
Cena półkolonii:

430 zł / 1 turnus – dla dzieci uczestniczących w nauce pływania w Szkole Rekin

480 zł / 1 turnus – dla dzieci, które nie uczestniczą w nauce pływania w Szkole Rekin

120 zł / dzień – w przypadku uczestniczenia dziecka w pojedyńczych dniach (jeśli będą wolne miejsca)

Zgłoszenia:

telefonicznie 888 260 860

mailowo: szkolarekin@gmail.com

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Półkolonie Kraków – szkoła Rekin

Półkolonie dla dzieci w Krakowie to świetny sposób na udane wakacje czy ferie. Chcecie Państwo, aby Wasze dziecko aktywnie spędziło czas wolny? Skontaktujcie się z nami już dziś! Nasz program jest przygotowany specjalnie przez profesjonalnych instruktorów.

Najlepszy sposób na udane wakacje – półkolonie dla dzieci w Krakowie

W Szkole Rekin dbamy o to, aby nasi podopieczni mieli zapewnioną codzienną dawkę ruchu oraz zabawy. Nasze półkolonie dla dzieci obejmują – w zależności od programu – na przykład codzienne zajęcia na basenie (nauka, doskonalenie pływania oraz zabawy), gry i zabawy, sportowe zajęcia na boisku, wyjścia do atrakcyjnych dla dzieci miejsc zabaw (takich, jak kręgielnia czy pole do minigolfa), wyjścia do kina oraz ogrodów naukowych i muzeów, a także wycieczki po wartych odwiedzenia miejsca Krakowa.W ramach opłaty za półkolonie dla dzieci w Krakowie podopieczni mają zapewnioną opiekę, ubezpieczenie oraz wyżywienie. Przeznaczone są one dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, nie tylko dla podopiecznych uczęszczających wcześniej do Szkoły Rekin, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z naszą szkółką pływacką.

Aktywne wakacje dla Twojego dziecka – obozy i półkolonie dla dzieci!

Zarówno nasze obozy, jak i półkolonie to znakomity sposób na udane wakacje. Obozy pływackie ze Szkołą Rekin to zwykle tygodniowe lub dziesięciodniowe wyjazdy, w czasie których dzieci w wieku od 8 do 13 lat uczą się pływać oraz doskonalą swoje umiejętności pływackie. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych trenerów, służących wsparcie technicznym i merytorycznym.W ramach wyjazdów podopieczni mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry, transport, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie. Podczas wyjazdu prowadzone są zajęcia na basenie (nauka, doskonalenie pływania, zabawy w wodzie), treningi na świeżym powietrzu, plażowanie i kąpiele w przypadku pobytu nad jeziorem, gry i zabawy integracyjne, dyskoteki, konkursy oraz ogniska. Podczas obozów i półkolonii w Krakowie dzieci nie tylko bawią się i rozwijają kondycyjnie, ale także zdobywają wiedzę na temat bezpieczeństwa oraz odpowiedniego zachowania nad wodą.

Jeżeli zależy Państwu na wakacjach dla dziecka, które połączą świetną zabawę, nowe przyjaźnie oraz nabycie praktycznych umiejętności, zapoznajcie się z ofertą półkolonii w Krakowie, organizowanych przez Szkołę Rekin.