Submit your review

Average rating:
 11 reviews
by Tata Ficka on Szkoła Rekin

Bardzo profesjonalne podejście do zajęć, Pan Andrzej jest urodzonym pedagogiem, dzieci go bardzo lubią, atmosfera na zajęciach jest super , a efekty nauki są pozytywne :)

by Iwona on Szkoła Rekin

Córa b.zadowolona, instruktorzy z b.dobrym podejściem do dzieciaczków tych małych i większych. Polecamy Szkołę Rekin mimo groźnej nazwy.Jest miło i sympatycznie ;-)

by Edyta, Martyna i Piotr on Szkoła Rekin
pływanie

Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie.Czas lekcji wykorzystany na 100%.Podczas nauki plywania ponuje mila atmosfera i dzieci nie stresuja się. Efekty pracy instruktorów są rewelacyjne. Polecamy goraco wszystkim, ktorzy mają złe wspomnienia po nauce pływania prowadzonej przez np.KSOS, gdzie dzieci wiecej stoją na brzegu basenu i marzną.

by Paweł on Szkoła Rekin
Indywidualne lekcje

Ja gorąco polecam indywidualne zajęcia na basenie z instruktorem panem Andrzejem

efekty baaaaardzo zadowalające!!!

Mój syn panicznie bał się wody, po pierwszych zajęciach wszystko się zmieniło !!!!Teraz pyta kiedy będzie basen.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych lekcjach.

by Renia i Arek on Szkoła Rekin

Profesjonalne podejście Trenerów. Szkoła Rekin daje solidny fundament do dalszej przygody z pływaniem. Oddanie dziecka w ręce Instruktorów "Rekinów" na basenie to była czysta przyjemność :)

by Tomek on Szkoła Rekin

Super ciekawe zajęcia. Syn jest zachwycony

by Sylwia on Szkoła Rekin

Fantastycznie prowadzone lekcje indywidualne! Dzięki indywidualnie dobranym ćwiczeniom i wspieraniu motywacji dziecka efekty były widoczne po bardzo krótkim czasie. W tym roku kontynuujemy!

by Monika on Szkoła Rekin
Szkoła Rekin

Szkoła Rekin to najlepszy wybór. Zajęcia są prowadzone pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy wiedzą co i jak. Polecam!!!! My pływamy już kolejny rok z Wami i będziemy nadal. pozdrawiamy

by Barbara on Szkoła Rekin

Kolejny rok pływamy z Rekinami! Dobra atmosfera, profesjonalni trenerzy, grupy dopasowane do wieku i umiejętności!

by Monika on Szkoła Rekin

Instruktorzy się starają a dzięki różnym ćwiczeniom zajęcia nie są nudne :)

Page 1 of 2:

»