Kliknij tu aby dodać swoją opinię

Dodaj swoją opinię
* pola wymagane

15.01.2015 dodane przez Tata Ficka

16.09.2014 dodane przez Iwona

Córa b.zadowolona, instruktorzy z b.dobrym podejściem do dzieciaczków tych małych i większych. Polecamy Szkołę Rekin mimo groźnej nazwy.Jest miło i sympatycznie ;-)

pływanie

13.09.2014 dodane przez Edyta, Martyna i Piotr

Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie.Czas lekcji wykorzystany na 100%.Podczas nauki plywania ponuje mila atmosfera i dzieci nie stresuja się. Efekty pracy instruktorów są rewelacyjne. Polecamy goraco wszystkim, ktorzy mają złe wspomnienia po nauce pływania prowadzonej przez np.KSOS, gdzie dzieci wiecej stoją na brzegu basenu i marzną.

Indywidualne lekcje

12.09.2014 dodane przez Paweł

Ja gorąco polecam indywidualne zajęcia na basenie z instruktorem panem Andrzejem
efekty baaaaardzo zadowalające!!!
Mój syn panicznie bał się wody, po pierwszych zajęciach wszystko się zmieniło !!!!Teraz pyta kiedy będzie basen.
Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych lekcjach.

11.09.2014 dodane przez Renia i Arek

Profesjonalne podejście Trenerów. Szkoła Rekin daje solidny fundament do dalszej przygody z pływaniem. Oddanie dziecka w ręce Instruktorów "Rekinów" na basenie to była czysta przyjemność :)

11.09.2014 dodane przez Tomek

Super ciekawe zajęcia. Syn jest zachwycony

11.09.2014 dodane przez Sylwia

Fantastycznie prowadzone lekcje indywidualne! Dzięki indywidualnie dobranym ćwiczeniom i wspieraniu motywacji dziecka efekty były widoczne po bardzo krótkim czasie. W tym roku kontynuujemy!

Szkoła Rekin

11.09.2014 dodane przez Monika

Szkoła Rekin to najlepszy wybór. Zajęcia są prowadzone pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy wiedzą co i jak. Polecam!!!! My pływamy już kolejny rok z Wami i będziemy nadal. pozdrawiamy

09.09.2014 dodane przez Barbara

Kolejny rok pływamy z Rekinami! Dobra atmosfera, profesjonalni trenerzy, grupy dopasowane do wieku i umiejętności!

08.09.2014 dodane przez Monika

Instruktorzy się starają a dzięki różnym ćwiczeniom zajęcia nie są nudne :)

Szkoła Rekin , Polska 5.0 5.0 11 11 Bardzo profesjonalne podejście do zajęć, Pan Andrzej jest urodzonym pedagogiem, dzieci go bardzo lubią, atmosfera na zajęciach jest super , a efekty nauki są pozytywne :)
Page: