Nauka pływania Kraków – Szkoła Rekin

Poszukujesz szkoły, która prowadzi zajęcia nauki pływania w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Szkoła Rekin oferuje szeroki pakiet usług z zakresu indywidualnej oraz grupowej nauki pływania dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia dopasowane do niemalże każdej grupy wiekowej – zarówno dla dzieci od 5. roku życia, jak i dla młodzieży oraz dorosłych. Treningi odbywają się na trzech obiektach od poniedziałku do soboty, w późnych godzinach popołudniowych, w soboty w godzinach porannych oraz po południowych. Dzięki temu możecie Państwo z łatwością pogodzić naukę pływania na basenie z codziennymi obowiązkami – pracą lub szkołą. Znajdziecie nas w Krakowie na basenach: na Kurdwanowie ul. Wysłouchów, w Nowej Hucie na osiedlu Handlowym 4 oraz na os. Kolorowym.

Nauka pływania od podstaw oraz doskonalenie umiejętności pływackich w krakowskiej Szkole Rekin

Nasze zajęcia nauki pływania w Krakowie są idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy chcą nauczyć się pływania od podstaw, jak i dla tych, którzy chcą pragną doskonalić posiadane już umiejętności. Nauka pływania na basenie w Szkole Rekin odbywa się w grupach podzielonych względem według wieku oraz stopnia zaawansowania uczestniczących w nich osób, co umożliwia osiąganie najlepszych rezultatów.

Prowadzimy nie tylko zajęcia grupowe, ale także indywidualną naukę pływania. W trakcie zajęć indywidualnych prowadzący szkoli jedną, lub ewentualnie dwie osoby, dzięki czemu nauka pływania jest skuteczniejsza. Taka forma treningu jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, którym zależy na elastycznym dopasowaniu miejsca i czasu treningów, jak i dla tych, którzy preferują bardziej cenią sobie zajęcia indywidualne nad niż grupowe. Pozwala na szczegółowe omówienie z instruktorem techniki oraz postępów w nauce pływania.

Obozy i kolonie – nauka pływania na basenie i nie tylko

Oferta nauki pływania Szkoły Rekin w Krakowie to także obozy i kolonie w sezonie letnim i zimowym, czyli w czasie trwania ferii i wakacji. Zazwyczaj są one przeznaczone dla dzieci w wieku od ok. 7 do ok. 13 lat. Podczas wyjazdów i półkolonii ze Szkołą Rekin podopieczni uczestniczą w codziennych zajęciach pływania – nauce od podstaw, doskonaleniu pływania oraz zabawach w wodzie. Organizujemy również wycieczki, zabawy na boisku, lub wyjścia do kręgielni oraz do kina. Podczas zajęć doskonalenia i nauki pływania trenerzy analizują, wraz z podopiecznymi, techniki pływania swoich podopiecznych, a także uczą najmłodszych bezpieczeństwa oraz prawidłowego zachowania na kąpielisku. Szkoła Rekin prowadzi także zawody pływackie dla uczestników zajęć.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz w razie wszelkich pytań do kontaktu z naszą szkołą pływania!

Prowadzimy zajęcia dla:

Prowadzimy zajęcia:

Organizujemy również:

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.