Nauka pływania Kraków – Szkoła Rekin

Poszukujesz szkoły, która prowadzi zajęcia nauki pływania w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Szkoła Rekin oferuje szerokie usługi z zakresu indywidualnej oraz grupowej nauki pływania dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia dopasowane dla każdej niemal grupy wiekowej – zarówno dla dzieci od 5 roku życia, jak i młodzieży oraz dorosłych. Treningi odbywają się na trzech obiektach od poniedziałku do piątku, w późnych godzinach popołudniowych. Znajdziecie nas przy ulicy Reymonta, Wysłouchów oraz na osiedlu Kolorowym w Krakowie.

Nauka pływania od podstaw oraz doskonalenie umiejętności pływackich

Nasze zajęcia nauki pływania w Krakowie są idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy chcą nauczyć się pływania od podstaw, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić posiadane już umiejętności. Nauka pływania na basenie w Szkole Rekin odbywa się w kilku grupach podzielonych względem wieku oraz zaawansowania uczestniczących w nich osób, co umożliwia osiąganie najlepszych rezultatów.

Prowadzimy nie tylko zajęcia grupowe, ale także indywidualną naukę pływania. W trakcie zajęć indywidualnych prowadzący szkoli jedną, lub ewentualnie dwie osoby, dzięki czemu nauka pływania jest skuteczniejsza. Taka forma treningu jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, którym zależy na elastycznym dopasowaniu miejsca i czasu treningów, jak i dla tych, którzy preferują zajęcia indywidualne nad grupowe.

Obozy i kolonie – nauka pływania w ferie i wakacje

Oferta nauki pływania Szkoły Rekin w Krakowie to także obozy i kolonie w sezonie letnim i zimowym. Zazwyczaj są one przeznaczone dla dzieci w wieku od ok. 7 do ok. 13 lat. Podczas wyjazdów i półkolonii ze Szkołą Rekin podopieczni uczestniczą w codziennych zajęciach pływania – nauce od podstaw, doskonaleniu pływania oraz zabawach w wodzie. Organizujemy również wycieczki, zabawy na boisku lub wyjściach do kręgielni oraz kina. Podczas zajęć doskonalenia i nauki pływania trenerzy analizują, wraz z podopiecznymi, techniki pływania, a także uczą najmłodszych bezpieczeństwa oraz prawidłowego zachowania na kąpielisku. Szkoła Rekin prowadzi także zawody pływackie dla uczestników klubowych zajęć.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz w razie wszelkich pytań do kontaktu z naszą szkołą pływania!

Prowadzimy zajęcia dla:

Prowadzimy zajęcia:

Organizujemy również:

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.