Doskonalenie pływania ze Szkołą Rekin!

Jeśli trafiłaś/trafiłeś na naszą stronę to oznacza to, że poszukujesz dla swojego dziecka godnego zaufania nauczyciela pływania, sam chcesz nauczyć się pływać, albo doskonalić swoje umiejętności pływackie. Zachęcamy, abyś poświęcił kilka minut i poznał bliżej nas oraz działalność szkoły pływania Rekin!

Zajęcia pływackie na najlepszych basenach w Krakowie

Nazywam się Agnieszka Leńczowska i wraz z Andrzejem Tomaszewskim w 2010 roku założyliśmy szkołę nauki pływania o nazwie „Szkoła Rekin”. Od najmłodszych lat sport oraz aktywny tryb życia nie były nam obce. W związku z niewielką skalą organizowanych przez nasz szkoleń początkowo nauczanie pływania traktowaliśmy jako hobby, realizację naszych zainteresowań. W kolejnych latach coraz więcej osób okazywało nam zaufanie i grono naszych uczniów doskonalących pływanie w Szkole Rekin systematycznie powiększało się. W 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z Krakowskim Szkolnym Ośrodkiem Sportowym „Kurdwanów Nowy” w zakresie wynajmowania obiektu do prowadzenia zajęć nauki pływania. Od tego momentu postanowiliśmy w pełni poświęcić się rozwojowi Szkoły Rekin.

Doskonalenie umiejętności i nauka od podstaw dla dorosłych oraz dzieci

Od lat pomagamy uczyć się oraz doskonalić umiejętności pływackie wszystkim naszym klientom, zarówno dorosłym, jak i tym młodszym. W okresie ferii zimowych i wakacji organizujemy kolonie, obozy sportowe dla dzieci oraz stacjonarne półkolonie. W sezonie natomiast prowadzimy zajęcia na czterech dużych basenach w Krakowie – w Nowej Hucie, na Kurdwanowie, na basenie (Uniwersytetu Ekonomicznego) . Prowadzimy grupy pływackie, mamy w swojej ofercie także zajęcia indywidualne, znakomite dla tych klientów, którzy chcą doskonalić pływanie swoje i swoich dzieci. Prowadząc działalność kierujemy się cały czas najważniejszą zasadą: Utrzymanie wysokiego poziomu nauczania, wokół którego pragniemy budować wizerunek Szkoły Rekin. Jeśli udało się nam zainteresować Cię naszą działalnością to zapraszamy do dalszego zapoznania się z Rekinami.