Doskonalenie pływania ze Szkołą Rekin!

Jeśli trafiłaś/trafiłeś na naszą stronę to oznacza to, że poszukujesz dla swojego dziecka godnego zaufania nauczyciela pływania, sam chcesz nauczyć się pływać, albo doskonalić swoje umiejętności pływackie. Zachęcamy, abyś poświęcił kilka minut i poznał bliżej nas oraz działalność szkoły pływania Rekin!

Zajęcia pływackie na najlepszych basenach w Krakowie

Nazywam się Agnieszka Leńczowska i wraz z Andrzejem Tomaszewskim w 2010 roku założyliśmy szkołę nauki pływania o nazwie „Szkoła Rekin”. Od najmłodszych lat sport oraz aktywny tryb życia nie były nam obce. W związku z niewielką skalą organizowanych przez nasz szkoleń początkowo nauczanie pływania traktowaliśmy jako hobby, realizację naszych zainteresowań. W kolejnych latach coraz więcej osób okazywało nam zaufanie i grono naszych uczniów doskonalących pływanie w Szkole Rekin systematycznie powiększało się. W 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z Krakowskim Szkolnym Ośrodkiem Sportowym „Kurdwanów Nowy” w zakresie wynajmowania obiektu do prowadzenia zajęć nauki pływania. Od tego momentu postanowiliśmy w pełni poświęcić się rozwojowi Szkoły Rekin.

Doskonalenie umiejętności i nauka od podstaw dla dorosłych oraz dzieci

Doskonalenie pływania to zajęcia dedykowane osobom, które mają już pewne podstawy pływania i celują w opanowanie nowych stylów, szlifowanie techniki i budowanie kondycji. Lekcje odbywają się w kilku grupach dostosowanych do poziomu zaawansowania uczestników. Doskonalenie pływania ze szkołą Rekin pozwoli Ci osiągnąć wyższy stopień pływackiego wtajemniczenia – poprawić technikę, zwiększyć ogólną prędkość pływania czy opanować nowe umiejętności np. sztukę wykonywania nawrotów.

Myślisz, że nigdy nie nauczysz się pływać? Masz złe doświadczenia z wodą? Czas to zmienić! Nasi kursanci utwierdzają nas w przekonaniu, że na basen i naukę pływania nigdy nie jest za późno. Możesz skorzystać z opcji treningów grupowych bądź też, jeśli potrzebujesz więcej uwagi, zdecydować się na zajęcia indywidualne.

Od lat pomagamy uczyć się oraz doskonalić umiejętności pływackie wszystkim naszym klientom, zarówno dorosłym, jak i tym młodszym. W okresie ferii zimowych i wakacji organizujemy kolonie, obozy sportowe dla dzieci oraz stacjonarne półkolonie. W sezonie natomiast prowadzimy zajęcia na czterech dużych basenach w Krakowie – w Nowej Hucie, na Kurdwanowie, na basenie (Uniwersytetu Ekonomicznego). Prowadząc działalność kierujemy się cały czas najważniejszą zasadą: Utrzymanie wysokiego poziomu nauczania, wokół którego pragniemy budować wizerunek Szkoły Rekin.

Zrywamy z koncepcją trudnych przypadków – basen i pływanie są dla każdego. Jeśli udało się nam zainteresować Cię naszą działalnością to zapraszamy do dalszego zapoznania się z Rekinami.