Nauka pływania dla dorosłych

 

Forma zajęć:
zajęcia grupowe , lekcje indywidualne

 

Małe grupy szkoleniowe:

od 4 do 6 osób

 

Zajęcia dla dorosłych odbywają się na basenach:

Ośrodek Sportowo – Rekreacyjny “Kurdwanów Nowy”

Basen na os. Handlowym 4 – Nowa Huta

Międzyszkolny Basen Pływacki – Kraków Nowa Huta

Basen Uniwersytetu Ekonomicznego (okolice Ronda Mogilskiego) -tylko zajęcia indywidualne lub dla 2 osób

 

Częstotliwość zajęć w tygodniu:

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu (dla chętnych możliwość zajęć 2 razy w tygodniu)

 

Rozpoczęcie zajęć:

Zajęcia rozpoczną się 07.09.2015 (basen na Kurdwanowie) lub później (pozostałe baseny)

 

Nauka pływania dla dorosłych Kraków – Szkoła Rekin

Chcesz zdobyć nowe umiejętności pływackie lub udoskonalić któryś z konkretnych stylów? Nauka pływania dla dorosłych w Krakowie ze Szkołą Rekin to świetny wybór! Oferujemy zajęcia z profesjonalną kadrą, odbywające się na czterech sprawdzonych obiektach sportowych oraz elastyczny grafik.

Nauka pływania lub doskonalenie umiejętności

Podczas pracy w grupach można zarówno skutecznie nauczyć się pływać od podstaw, jak i skorygować błędy nabyte we wcześniejszej nauce. Kursy pływania dla dorosłych w Krakowie w Szkole Rekin podzielone są na 3 semestry, w następujących terminach:

- Semestr I wrzesień – listopad

- Semestr II grudzień – marzec

- Semestr III kwiecień – czerwiec

Istnieje także możliwość zapisu na naukę pływania dla dorosłych w trakcie trwania semestru, jeżeli w grupach są jeszcze wolne miejsca. Możemy również zaoferować założenie zupełnie nowej grupy pływackiej. Zajęcia prowadzone są na czterech obiektach sportowych: w ośrodku sportowo-rekreacyjnym „Kurdwanów Nowy”, na międzyszkolnym basenie pływackim „Nowa Huta”, na basenie na os. Handlowym 4 w Nowej Hucie oraz na basenie Uniwersytetu Ekonomicznego.

Kursy pływania dla dorosłych Kraków – indywidualnie lub w grupie

Szkoła Rekin oferuje Państwu zarówno indywidualne, jak i grupowe kursy pływania dla dorosłych w Krakowie. Nauka pływania w grupie z pewnością działa na dorosłych motywująco, bo obserwowanie postępów innych zachęca do podejmowania wysiłku i osiągnięcia lepszego poziomu. Natomiast opcja indywidualnej nauki pływania świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które nie mają czasu na regularne uczestnictwo w zorganizowanych grupach, a także dla tych, którzy czują duży lęk przed wodą. Także ci, którzy chcą doskonalić konkretny styl pływacki, skorygować popełniane błędy, przygotować się do egzaminów czy po prostu szybciej nauczyć się pływać, powinni wybrać zajęcia indywidualne. Mają wówczas możliwość nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora, który cały swój czas poświęca jednej (maksymalnie dwóm) osobom dorosłym.

Zalety indywidualnych zajęć

Jakie są plusy indywidualnych treningów? M.in.: Między innymi możliwość elastycznego dopasowania terminów do konkretnego klienta (także w weekendy), znacznie szybsza nauka, dyspozycja trenera przez cały czas trwania zajęć. W przypadku indywidualnej nauki pływania dla dorosłych w Krakowie pobierana jest opłata za jedną lekcję, a nie za cały kurs. Zapraszamy!

Komentowanie jest wyłączone