Kursy pływania Kraków

Kursy pływania ze Szkołą Rekin w Krakowie

Pływanie ma całe mnóstwo zalet. Przede wszystkim wspaniale wpływa na kondycję fizyczną i pomaga wyszczuplić sylwetkę, dlatego nierzadko jest elementem terapii odchudzającej. Oprócz tego przyczynia się do lepszego krążenia krwi, jest też polecane dla wszystkich osób, borykających się ze schorzeniami kręgosłupa. Jest także świetną zabawą i sposobem na odprężenie po całym dniu pracy. Już wiesz, dlaczego warto pływać i systematycznie bywać na basenie. Nie wiesz jednak, gdzie nauczyć się pływać, kontynuować naukę pływania bądź doskonalić swoje umiejętności? Świetnie trafiłeś! Szkoła Rekin oferuje kursy pływania w Krakowie zarówno od podstaw, jak i dla grup średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kursy pływania dla dzieci w Krakowie

Nasze kursy pływania dla dzieci w Krakowie to bardzo popularne zajęcia przeznaczone dla dzieci od 5. roku życia oraz młodzieży szkolnej. Obejmują one zarówno naukę od podstaw, jak i doskonalenie pływania. Kursanci mają do wyboru kilka terminów zajęć, od poniedziałku do soboty, które prowadzone są na czterech dużych obiektach basenowych w Krakowie. Oferujemy kursy pływania w Nowej Hucie na os. Kolorowym oraz na os. Handlowym, na Kurdwanowie oraz zajęcia indywidualne lub dla 2 osób w soboty na basenie UEK (w okolicy Ronda Mogilskiego). Zajęcia kursów pływackich odbywają się raz w tygodniu, dla chętnych – dwa razy tygodniowo. W trakcie kursów dla dzieci zajęcia obejmują:

- zaznajomienie się z wodą,

- zanurzanie twarzy, otwieranie oczu pod wodą,

- naukę specyficznego oddychania podczas zajęć na basenie,

- wyczucie wyporu wody,

- pływanie elementarne,

- skoki do wody,

- opanowanie pracy rąk i nóg w poszczególnych stylach pływackich.

Kursy pływania dla dorosłych w Krakowie

Kursy pływackie dla dorosłych prowadzone są indywidualnie lub w grupie. Systematyczne uczestnictwo w kursach nauki pływania znakomicie wpływa na nasze zdrowie, koordynację ruchową oraz odprężenie i dobre samopoczucie. Zajęcia odbywają się popołudniami i wieczorami na trzech dobrze zorganizowanych obiektach sportowych w Krakowie. Grupy liczą sobie maksymalnie 6 osób (grupy nauki pływania), dzięki czemu instruktor może indywidualnie podejść do każdego z uczestników kursów nauki pływania w Szkole Rekin. Grupy początkujące rozpoczynają zajęcia od najbardziej podstawowych czynności, takich, jak zapoznanie się z wyporem wody oraz pełnym zanurzeniem, grupy zaawansowane doskonalą natomiast poszczególne techniki pływackie. Kurs nauki pływania z instruktorem to skuteczny sposób na właściwe opanowanie technik pływania. Dzięki niemu poczujesz się w wodzie pewniej, bezpieczniej i swobodniej. Będziesz mógł czerpać z zalet pływania przez cały rok. Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


seven − 6 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>