Kursy pływania Kraków

Kursy pływania ze Szkołą Rekin w Krakowie

Chcesz nauczyć się pływać lub kontynuować naukę pływania? Świetnie trafiłeś! Szkoła Rekin oferuje kursy pływania w Krakowie zarówno od podstaw, jak i dla grup średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kursy pływania dla dzieci w Krakowie

Nasze kursy pływania dla dzieci w Krakowie to bardzo popularne zajęcia przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia, oraz młodzieży szkolnej. Obejmują one zarówno naukę od podstaw, jak i doskonalenie pływania. Kursanci mają do wyboru kilka terminów zajęć, od poniedziałku do soboty, które prowadzone są na czterech dużych obiektach basenowych w Krakowie. Oferujemy kursy pływania w Nowej Hucie na os. Kolorowym, na Kurdwanowie, na basenie UEK (w okolicy Ronda Mogilskiego) oraz na sportowej pływalni „TS Wisła”. Zajęcia kursów pływackich odbywają się raz w tygodniu, dla chętnych – dwa razy tygodniowo. W trakcie kursów dla dzieci zajęcia obejmują:

- zaznajomienie się z wodą,

- zanurzanie twarzy, otwieranie oczu pod wodą,

- naukę specyficznego oddychania podczas zajęć na basenie,

- wyczucie wyporu wody,

- pływanie elementarne,

- skoki do wody,

- opanowanie pracy rąk i nóg w poszczególnych stylach pływackich.

Kursy pływania dla dorosłych w Krakowie

Kursy pływackie dla dorosłych prowadzone są indywidualnie lub w grupie. Systematyczne uczestnictwo w kursach nauki pływania znakomicie wpływa na nasze zdrowie, koordynację ruchową oraz odprężenie i dobre samopoczucie. Zajęcia odbywają się popołudniu i wieczorami na trzech dobrze zorganizowanych obiektach sportowych w Krakowie. Grupy liczą sobie maksymalnie 6 osób (grupy nauki pływania), dzięki czemu instruktor może indywidualnie podejść do każdego z uczestników kursów nauki pływania w Szkole Rekin. Grupy początkujące rozpoczynają zajęcia od najbardziej podstawowych czynności, takich, jak zapoznanie się z wyporem wody oraz pełnym zanurzeniem, grupy zaawansowane doskonalą natomiast poszczególne techniki pływackie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


8 − jeden =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>