Instruktor pływania Kraków

Szkoła Rekin – najlepsi instruktorzy nauki pływania w Krakowie

Szkoła Rekin powstała w 2010 roku z inicjatywy Agnieszki Leńczowskiej oraz Andrzeja Tomaszewskiego, instruktorów pływania z Krakowa, których połączyła wspólna pasja. Szkoła Rekin stopniowo rozwijała się, zdobywając wielu zadowolonych kursantów – zarówno tych dorosłych, jak i nieco młodszych. Grono uczniów Szkoły Rekin systematycznie się powiększa, a to wszystko dzięki profesjonalizmowi instruktorów oraz przyjaznej atmosferze!

Sprawdzeni instruktorzy – gwarancja pływackiego sukcesu

Nauka pływania w Szkole Rekin to znakomite rozwiązanie nie tylko dla osób chcących doskonalić swoje umiejętności, ale także dla tych, którzy od podstaw chcą nauczyć pływać siebie lub swoje dziecko. Instruktorzy pływania Szkoły Rekin w Krakowie zawsze służą pomocą i świetnymi radami dotyczącymi korygowania pływackich błędów. Z pewnością nawet osoby, które czują lęk przed wodą, zostaną przez nich zachęcone do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i doskonalenia swoich pływackich umiejętności.

Obecnie na kilku basenach w Krakowie prowadzimy zajęcia:

  • Nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Organizujemy zawody pływackie, w których dzieci uczące się pływać mogą sprawdzać swoje umiejętności

Instruktorzy nauki pływania w Szkole Rekin w Krakowie oferują Państwu zajęcia indywidualne i grupowe, odbywające się na czterech dużych pływackich obiektach. Terminy i godziny zajęć dostępne są w poszczególnych zakładkach na naszej stronie. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnymi na stronie internetowej. Szkoła Rekin to miejsce, w którym znajdą Państwo tylko wysoce wykwalifikowanych instruktorów nauki pływania, posiadających długoletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.

Zalety nauki pływania z instruktorem

Dlaczego warto uczyć się pływać przy pomocy profesjonalnego instruktora? Przede wszystkim dlatego, że specjalista od samego początku będzie korygował nasze błędy, dzięki czemu zła technika nie wejdzie nam w nawyk. Efekty osiągane pod okiem instruktora nauki pływania zauważymy też szybciej, a to za sprawą systematycznych treningów i rozwiewania wątpliwości na bieżąco. Obecność instruktora zapewni nam też bezpieczeństwo podczas ćwiczeń w wodzie. Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na naukę pływania z instruktorem, jednak nie wiecie, jakiego wybrać, Szkoła Rekin jest świetnym rozwiązaniem. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych instruktorów, dzięki którym nauka pływania jest szybka, bezpieczna i przyjemna dla osób w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy na zajęcia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


one × = 3

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>