Harmonogram zajęć grupowych 2016/2017

Zajęcia prowadzimy na 4 basenach w Krakowie:

1. Ośrodek Sportowo – Rekreacyjny “Kurdwanów Nowy”

17:15Dzieci naukaDzieci, młodzież – nauka i doskonalenie
18:00Dzieci naukaDzieci, młodzież – nauka i doskonalenie 17:45 Dzieci, młodzież nauka i doskonalenie
18:45Dzieci, młodzież nauka i doskonalenieDzieci, młodzież nauka i doskonalenieDzieci, młodzież nauka i doskonalenie 18:45 Dzieci, młodzież nauka i doskonalenie
19:30Dzieci, młodzież, dorośli – nauka i doskonalenieDzieci, młodzież, dorośli – nauka i doskonalenieDzieci, młodzież, dorośli – nauka i doskonalenie 19:30 Dzieci, młodzież, dorośli – nauka i doskonalenie
20:15Młodzież i dorośli nauka i doskonalenieMłodzież i dorośli nauka i doskonalenie

Terminy zajęć są terminami orientacyjnymi dokładne przypisanie i wybór grupy nastąpi po odbyciu zajęć próbnych (przypisanie do grupy jak najbardziej zbliżonej poziomem oraz wiekiem)

2. NOWY BASEN – przy zsos 1 w Krakowie, os. Handlowe 4 (Nowa Huta) -

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16:30nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)
17:15nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)
18:00nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)
18:45nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)
20:15nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)nauka i doskonalenie pływania (grupy lub lekcje indywidualnie)

3. Międzyszkolny Basen Pływacki – Kraków os. Kolorowe 29b (Nowa Huta)

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16:15Dzieci, młodzież – nauka i doskonalenieDzieci, młodzież – nauka i doskonalenie
17:00Dzieci, młodzież – nauka i doskonalenie Dzieci, młodzież – nauka i doskonalenie
17:45Dzieci, młodzież – nauka i doskonalenieDzieci, młodzież – nauka i doskonalenie
18:30Dzieci, młodzież – nauka i doskonalenieDzieci, młodzież – nauka i doskonalenie
19:15dzieci, młodzież i dorośli - nauka i doskonaleniedzieci, młodzież i dorośli - nauka i doskonalenie
20:00dorośli - nauka i doskonalenie dorośli - nauka i doskonalenie

4. Basen Uniwersytetu Ekonomicznego (okolice Ronda Mogilskiego)

tylko lekcje indywidualne lub dla 2 osób w weekend (sobota, niedziela)

Harmonogram zajęć indywidualnych

W celu ustalenia terminu lekcji indywidualnej dla 1 lub 2 osób prosimy o kontakt.

W roku szkolnym 2016/2017 grupowe zajęcia nauki i doskonalenia pływania będą podzielone na 3 semestry (kursy).

Na zajęcia można zapisywać się także w trakcie trwania semestrów (dołączenie do grupy o podobnym poziomie lub utworzenie się nowej grupy)

Semestr I   4.09.2017 – 30.11.2017

Semestr II   1.12.2017 – 28.03.2018

Semestr III 4.04.2018 – 22.06.2018